miranda
27 اسفند 1401 - 16:45

حقوق کارکنان ادارات استان کرمان در سال ۱۴۰۱ پرداخت شد

سرپرست سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان کرمان گفت: حقوق امسال کارکنان ادارات کرمان به طور کامل پرداخت و بودجه‌های هزینه‌ای استان ۱۰۰ درصد محقق شده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمان، محمدرضا وحیدی عصر امروز در شورای توسعه و برنامه‌ریزی استان کرمان که با حضور محمدمهدی فداکار، استاندار کرمان در سالن شهید مرتضوی استانداری کرمان برگزار شد با بیان اینکه 30 دستگاه اجرایی استان شامل نظام بودجه‌ای استان می‌شوند، اظهار داشت: حقوق تمام دستگاه‌ها و فوق‌العاده چهار ماهه آنها پرداخت شده است.

وی با اشاره به اینکه حقوق امسال کارکنان ادارات استان کرمان به طور کامل پرداخت شده است، افزود: بودجه‌های هزینه‌ای استان کرمان نیز 100 درصد محقق شده است و در سال جاری حدود 20 درصد اسناد خزانه استان جذب شده که عدد خیلی زیادی نیست.

سرپرست سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان کرمان با بیان اینکه اعتبارات تملک دارایی استان هزار و 574 میلیارد تومان بوده است، ادامه داد: تاکنون 67.4 درصد بودجه تملک دارایی استان تخصیص داده شده است.

وی با اشاره به اینکه بودجه استان از محل 3 درصد نفت و گاز 100 درصد نقدی پرداخت شده است، بیان کرد: اعتبارات توازن استانی 46.5 درصد محقق شده و 100 درصد بودجه ماده 17 بحران نیز پرداخت شده است.

وحیدی با بیان اینکه دستگاه‌هایی که فروش اموال مازاد داشتند 100 درصد آن به استان ابلاغ شده است، گفت: 159 مصوبه نیازمند اعتبار در سفر رئیس جمهور به استان کرمان داشتیم.

وی با اشاره به اینکه در سال آینده اولویت تخصیص اعتبارات به اجرای مصوبات سفر رئیس جمهور به استان کرمان است، افزود: کرمان در اجرای برنامه‌های بهره‌وری در کشور رتبه اول را کسب کرده است.

سرپرست سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان کرمان با بیان اینکه 2 هزار و 600 میلیارد تومان پول به حساب دستگاه‌های اجرایی استان بابت پروژه‌های عمرانی واریز شده است، ادامه داد: بر اساس گزارشی که داریم رسوب این پول در حساب دستگاه‌ها زیاد است و باید بلافاصله بدهی پیمانکاران از این طریق پرداخت شود.

انتهای پیام/511/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 1099222